Laparoskopia endoskopia

Informacje

Dodany: 2020-09-11
Kategoria: Medycyna

Laparoskopia endoskopia

Laparoskopia, endoskopia Proktologia Poznań

Najlepszym sposobem leczenia hemoroidów byłoby zwiększenie błonnika, picie większej ilości wody, przyjmowanie leków przeciwbólowych z grupy NLPZ, kąpiele w sitz i odpoczynek. Jeśli nic nie działa, operacja może być opcją. Postępuj zgodnie ze wskazówkami zawartymi w tym artykule, aby dowiedzieć się, jak łagodzić hemoroidy i im zapobiegać.

Utrzymanie obszaru w czystości ma ogromne znaczenie, jeśli cierpisz na hemoroidy. Jeśli możesz je kupić, wybierz wilgotne ściereczki zamiast papieru toaletowego. Będą bardziej wygodne i mniej irytujące na zainfekowanym obszarze. Ciepła kąpiel sitz może złagodzić obrzęk i ból związany z hemoroidami. Powinieneś zanurzyć się w nim przez co najmniej 20 minut.

Jeśli regularnie zmagasz się z hemoroidami, istnieje wiele dostępnych metod pomocy. Pozwól sobie zanurzyć się w ciepłej kąpieli sitz przez maksymalnie 10 minut, tyle razy dziennie, ile pozwala na to czas. Możesz również poczuć się lepiej, jeśli zastosujesz zimne okłady w dotkniętym obszarze.

Dostępny w handlu produkt na hemoroidy można kupić pod marką Rutin. Hemoroidy mogą być spowodowane słabymi naczyniami krwionośnymi. Rutyna, flawonoid niezbędny do wchłaniania witaminy C, wspomaga wzmocnienie naczyń krwionośnych. Rutyna znajduje się w cytrusach, cebuli, brokułach. Codziennie przyjmuj 500 mg rutyny.

Nakładanie lodu na ciepło jest łatwym i prostym lekarstwem na hemoroidy. Przełączanie między ciepłem a lodem pomoże zmniejszyć hemoroid i pomóc go wyleczyć. Aby uzyskać najlepsze wyniki, lód należy umieszczać w obszarze dotkniętym hemoroidami przez co najmniej dziesięć minut każdego dnia, a następnie wilgotne, ciepłe ciepło przez co najmniej dwadzieścia minut.

Teraz wiesz, że istnieje wiele różnych opcji zapobiegania i leczenia tego niewygodnego stanu. O ile hemoroidy nie staną się ciężkie, operacja nie jest potrzebna. Uzbrojeni w informacje, które znalazłeś w tym artykule, powinieneś nie tylko lepiej zrozumieć swoje hemoroidy, ale także lepiej przygotować się do zmniejszenia ich wpływu.

Top